İlk Heyecan: Bölüm 6

   Ohoo bu karalamanın en son bölümünü taa 2011'de yazmışım her zamanki gibi başladığım şey yarım kalmış :) Neyse tamamlayacağım inşallah :)

   Bir okul günü daha bitmişti. Gene günün en güzel zamanlarından biri gelmişti Yağmur için. Serviste Özge ile beraber eve dönme vakti. Serviste gene başladılar eğlenceye, muhabbete :) derken nasıl olduysa bir inatlaşma anı geldi. İkisi de birbirinden inatçıydı :) Yağmur Özge'yi başından aşağı su dökmek ile tehdit ediyordu. Özge'de hayatta yapamayacağını iddia ediyordu ve olan oldu :) Yağmur suyu Özge'nin başından aşağı döktü ve kaçmaya başladı. Küçükçekmece servisi durdurup kaçmaya başladı, hemen ardından Özge'de indi ve Yağmur önde Özge arkada ufak bir Çekmece turu attılar :) 
   Günler geçtikçe Yağmur ile Özge birbirileriyle daha çok vakit geçirmeye başladılar. Serviste, okulda tenefüs aralarında ve akşamda telefonda :) Bu telefonda kız arkadaşınla konuşma durumları doksanlarda çok ilginçti :) O zamanlar cep telefonu diye bir şey yoktu. Ancak ev telefonundan görüşebiliyorduk ve kız arkadaşının evini aradığın zaman arkadaşın değil de ailesinden biri çıktığı zaman pek hoş bir durum çıkmıyordu ortaya :) O yüzden Yağmur'da Özge için bir sıkıntı oluşmaması için Yağmur Özge'yi değil de Özge Yağmur'u arıyordu. Özge aradığında sanki o gün okulda görüşmemişler gibi hala saatlerce sohbet edebiliyorlardı :)
    Yağmur için artık günler sadece Özge'li ya da Özge'siz olarak adlandırılıyordu. Özge yüzünden kafası iyice karışmıştı Yağmur'un. O oyun manyağı, o kızları kızdırıp çıldırtan Yağmur gitmiş yerine durgun ve karışık bir Yağmur gelmişti.
    Gene bir okul çıkışı serviste Özge ile yan yana oturdu Yağmur. Özge çok yorgun olduğunu söyleyerek hiçbir şey demeden Yağmur'un omzuna kafasını dayadı ve uyudu. Yağmur Özge'ye bakınca hayatında daha önce böyle bir an yaşamadığını, böyle bir kare görmediğini hissetti. O kadar tatlı, o kadar masum, o kadar güzel görünüyordu ki Özge; kelimelerle tarif edilemezdi. O an hiç bitmesin, o büyü bozulmasın istedi. Belki de o an Yağmur'un hayatında kızlara bakışını değiştiren bir an olmuştu.

   Devam etmeye çalışacak..
   RaistLin

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Genç Bir İş Adamına - Emre YILMAZ

Kahvaltıya misafirim vardı bu sabah :)

Bana herşey sizi hatırlatıyor :)